Andmete kaitse

Teie privaatsuse ja andmete kaitsmine on Wienerbergerile väga oluline ning võtame seda oma asjaajamise käigus alati arvesse. Selles deklaratsioonis informeerime Teid, milliseid andmeid Wienerberger salvestab, kui Te meie veebilehte külastate, ning mis eesmärgil neid andmeid kasutatakse:

1. Kasutaja andmed

Täites väljasid Wienerbergeri kodulehel või tellides meie uudiskirja või teabematerjali, salvestame mitmesuguseid andmeid, mida olete meiega jaganud, näiteks Teie nime, emaili aadressi, huvialad või Teie ettevõtte nime. Kasutame seda teavet peamiselt teenuste pakkumiseks või soovitud teabematerjali või uudiskirja saatmiseks või Wienerbergeri kodulehe kohandamiseks vastavalt Teie eelistustele. Loomulikult võite nõusoleku igal hetkel tagasi võtta, saates meile emaili aadressil tallinn@wienerberger.com, kus on kirjas, et Te ei soovi edaspidi teavet saada.

2. Isikuandmete edastamine

Wienerberger ei edasta Teie andmeid mitte mingil juhul kolmandatele osapooltele ega võimalda kolmandatel osapooltel mistahes muul moel neile ligipääsu saada. Teie andmeid kasutavad vaid teised Wienerbergeri gruppi kuuluvad organisatsioonid või ettevõtted või volitatud kolmandad osapooled reklaami või muu teenuse osutamise otstarbel; kuid neil kolmandatel osapooltel pole lubatud neid andmeid enda huvides kasutada või teistele edastada.

3. Tehnilised andmed

Seda veebilehte külastades salvestab meie server tavapärased tehnilised ühendusandmed, mida kasutatakse anonüümselt kasutajate käitumise kohta statistika koostamiseks, mis aitab meil selle veebilehe kasutajasõbralikust pidevalt täiustada.
 

Küpsisepoliitika


Vastavalt Euroopa Liidu Privaatsuse ja Elektroonilise Suhtluse direktiivile peavad ettevõtted enne veebilehe külastajatele küpsiste saatmist neid sellest teavitama või saama neilt selleks nõusoleku.

1. Küpsised on arvutiandmed, täpsemalt öeldes tekstifailid, mida salvestatakse Teie seadmes ning mille eesmärk on kasutajakogemuse optimeerimine digitaalses keskkonnas. Tavaliselt sisaldavad küpsised veebilehe nime, kust need pärinevad, kliendi seadmesse salvestamise aega ning unikaalset numbrikombinatsiooni. Peaaegu kõik veebilehed kasutavad küpsiseid, mis on väga levinud meetod külastaja tegevuse või eelistuste pikemaajaliseks jäädvustamiseks (nt keel või regioon) ning neid andmeid kasutatakse Teie kasutajakogemuse kohandamiseks. Piirangud küpsiste kasutamisel mõjutavad teatud määral veebilehekülgede funktsionaalsust.

2. Kasutusel on kahte põhilist tüüpi küpsiseid: "sessiooniküpsised" ja "püsiküpsised". "Sessiooniküpsised" on ajutised failid, mis on salvestatud kasutaja seadmesse sessiooni ajaks ning kustuvad pärast veebilehelt lahkumist või veebilehitseja sulgemist. "Püsiküpsised" salvestatakse Teie seadmele küpsise parameetrites määratud ajaks või kuni kasutaja need eemaldab.

3. Peale küpsistes sisalduva teabe ei kogu see veebileht kasutaja kohta automaatselt mistahes teavet. Seda veebilehte külastades salvestab meie server tavapärased tehnilised ühendusandmed, mida kasutatakse anonüümselt kasutajate käitumise kohta statistika koostamiseks, mis aitab meil selle veebilehe kasutajasõbralikust pidevalt täiustada. 

4. Wienerbergeri veebileht kasutab järgnevaid küpsiseid:
• JSESSIONID, SS_X_JSESSIONID:
Need küpsised aitavad hallata kasutaja sessiooni meie veebilehel. Need võimaldavad Teil kasutada veebilehe dünaamilisi funktsioone, näiteks järjehoidjate lisamine toodetele, et neid hiljem omavahel võrrelda. Need küpsised on hädavajalikud veebilehe funktsionaalsuse säilimiseks ning kustuvad veebilehitseja sulgemisel.
• HowdydoBarState:
Määrab kas küpsist tuleks kuvada või mitte ning küpsiste säilitamise hetkestaatust.
• s_fbsr, s_cc, s_sq, s_vi:
Me kasutame seda, et mõista, kuidas külastajad meie veebilehte kasutavad, mis aitab meil parandada Teie kasutajakogemust ja veebilehe kasutajasõbralikkust. Kõik andmed on anonüümsed. (Lisateavet leiate veebilehelt: http://www.adobe.com/privacy.html )
• Google Analytics jälitusküpsised (näiteks _utma, _utmb, _ga jne). Neidkasutatakse Google Analyticsi andmete kogumiseks.

5. Paljudel juhtudel lubab veebi lehitsemiseks kasutatav tarkvara (veebilehitseja) küpsiste salvestamist Teie seadmesse vaikimisi. Veebilehe külastajad saavad igal hetkel neid küpsiste seadeid muuta. Üksikasjalik teave küpsiste haldamise võimaluste ja viiside kohta on saadaval tarkvara (veebilehitseja) seadetes või "Abi" menüüs.

Täiendavaid küsimusi?
Kui Teil on täiendavaid küsimusi teema kohta, siis palun võtke meiega ühendust emaili või kontaktvormi kaudu. Vastame Teie küsimustele esimesel võimalusel.