Kasutamise tingimused

Uudiste ja teabe eesmärk, mida Wienerberger pakub läbi veebilehe/uudiskirja/e-kirja või mistahes muu suhtluskanali, on jagada Teile teavet Wienerbergeri ettevõttest ja selle toodetest.

Vastutus

Andmed Wienerbergeri ettevõtte kohta, mille osas soovime Teid informeerida vastavalt e-kaubanduse seadustele, leiate Juhtkiri alammenüüst lehe jaluses.

Andmekaitsesse suhtume me väga tõsiselt. Sellest saad luheda lähemalt meie Andmete kaitse alammenüüst lehe jaluses.
 
Meie veebilehel või mistahes muu suhtluskanali kaudu edastatav teave (sealhulgas uudiskiri/pressiteated) on hoolikalt koostatud, kuid sellegi poolest ei ole võimalik garanteerida sisu täpsust. Wienerberger ei vastuta ebatäpsest teabest tulenevate tagajärgede eest.

Wienerberger teeb parima, et tagada veebilehe ligipääsetavus igal hetkel, kuid kasutajad ei saa seda nõuda. Wienerberger säilitab õiguse piirata veebilehe ligipääsetavust osaliselt või täielikult vastavalt oma äranägemisele. Wienerberger ei vastuta kahjude eest, mis tekivad veebilehe või mistahes muu suhtluskanali osaliselt või täielikult piiratud ligipääsetavuse tõttu.
 

Autoriõigused

Kogu Wienerbergeri veebilehe sisu (tekstid, pildid, animatsioonid jne) või teabematerjalid on autoriõigustega kaitstud ning selle paljundamine või levitamine ilma Wienerberger AG ja Wienerberger AS kirjaliku loata on keelatud.