Uued kodumaised tooted Penter klinkersillutuskivide tootevalikus

Wienerberger AS-il on hea meel teatada Penter klinkersillutuskivide tootevaliku laienemisest.

Uued Aseri klinkersillutuskivid

Pakkumaks stiilseid kaasaegseid võimalusi ja lahendusi on tootevalikusse lisandunud Aseris väljatöötatud, kohalikust savist valminud klinkersillutuskivide äärekivid ning värvivalik on laienenud nn parkett-tüüpi klinkersillutuskivide osas. 

BST Punane äärekivi

BST Punane äärekivi

BST Punane äärekivi (290 x 60 x 200 mm) on sillutuskividest suurem, piklik klinkerkivi, mida kasutatakse samal või erineval tasapinnal asuvate pinnakatete eraldamiseks. Klinkeräärekivid paigaldatakse killustikalusele liiva-tsemendi mördiga, et vältida alusmaterjalide välja uhtumist. Jooksvasse meetrisse kulub äärekive 3,4 tükki. Äärekivid takistavad sillutise aluskihi väljavajumist ja samal ajal takistavad murujuurte tungimist rohealalt sillutise alla, tagades seeläbi sillutise stabiilsuse ja kestvuse.
Hetkel pakume äärekive ainult punases toonis ja kareda pinnaga, kuid peagi on valikusse lisandumas ka pruunid (Terra) äärekivid.

Penter klinkersillutuskivi, Terra Kare mõõtmetega 250x60x52 mm

Uued tooted nn parkett-tüüpi klinkersillutuskivide valikus

Laienenud on ka nn parkett-tüüpi klinkersillutuskivide valik, kuhu kuuluvad nüüd
Klinkersillutuskivid paksusega 52 mm sobivad kasutamiseks vähem koormatud platside, kõnni- ja rattateede, aiateede ja terasside ehitamiseks. Teedel, mis on ette nähtud ka raskemate sõidukite (bussid, raskeveokid) pidevaks liikumiseks, tuleb kasutada 71 mm paksusega sillutustelliseid.

Punane Kare klinker-sillutuskivi mõõtmetega 250x60x52 mm

Terrakota Kare klinker-sillutuskivi mõõtmetega 250x60x52 mm

Terra Kare klinker-sillutuskivi mõõtmetega 250x60x52 mm

Grafiit Kare klinker-sillutuskivi mõõtmetega 250x60x52 mm

Seotud viited